Otomatik taslak

Otomatik taslak

Merhaba
Bn uzun sureli flep yontemi kizlik zari diktirme hakkinda bilgi istiyorum fiyati ucreti nekadardir istanbulda subeniz varsa istanbulun neresinde
Iyi günler
cevap :
Kızlık zarı dikimini kalıcı yöntem de dediğimiz flep tekniğiyle yapmaktayız. Bu yöntem en sık yaptığımız ve en çok tercih edilen yöntemdir. İşlem sonrası kızlık zarı eski yırtılmamış halini alacaktır ve ne zaman ilişkiye girilirse kanama olacaktır . İşlemi estetik yöntemlerle yaptığımızdan daha sonra kızlık zarının dikildiği partneriniz tarafından anlaşılmamaktadır. Ameliyat ortalama 30 dakika sürmektedir.
Kızlık zarı tamirini mümkün olan en kısa zamanda yaptırmanızı öneririm, bu takiplerinizin ve iyileşme sürecinin sağlıklı olması açısından önemlidir…
İşlemi genel anestezi ile uyutarak veya lokal anestezi ile uyuşturarak yapmaktayız. Genel anestezi ile isterseniz en az 4 saat aç ve su içmeden gelinmesi gerekmekte.
İşlem sonrası genellikle bir problem yaşanmamaktadır. Birkaç gün sızıntı şeklinde kanama ve bazen batma hissi olabilmektedir.
Kızlık zarı dikimi ücretimiz hakkında bilgi için 0212- 241 48 93 nolu tel. dan sekreterim Bahar hanım ile görüşebilirsiniz..