Otomatik taslak

Otomatik taslak

Adresnizi ve fiyatnı ogrenebilr miyim birde hemen olabilcek bir islem mi
cevap :
Kızlık zarı dikimini kalıcı veya geçici yöntemle yapmaktayız. Biz kızlık zarı dikimini kalıcı yöntemle yapılmasını tavsiye etmekteyiz.. Bu en sık yaptığımız ve en başarılı yöntemdir. Ameliyatı flep kaldırma tekniğiyle yapmaktayız. Vajina girişinde yeni bir kızlık zarı yapılandırımakta ve ilişki yaşandığında aynen bakire bayanda olduğu gibi burası yırtılarak kanama meydana gelmektedir. İlk gecede kanama mutlaka meydana gelir, bunun garantisini veriyoruz. Kalıcı kızlık zarı tamiri yapılırken vajina daraltma işlemi de yapılabilmektedir.
Ameliyat yaklaşık 30 dk. sürmektedir. Ameliyat sonrası günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.
Ameliyatı en kısa zamanda yaptırmanızı öneririm, bu hem sizi psikolojik olarak rahatlatacaktır, hem de iyileşme ve takip süreci daha sağlıklı olacaktır .

Bunun yanında lazer ile de kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma yapmaktayız.
Lazerin avantajı tüm vajina kanalında daralma sağlamasının yanında herhangi bir dikme – kesme işlemine gerek kalmamaktadır.Sadece kızlık zarı için flep kaldırmada ve kızlık zarı dikimi esnasında cerrahi işlem uygulanır. Bu esnada oluşan kanamalar da lazer yardımıyla durdurulur.

Geldiğinizde hemen muayene sonrası ameliyatınızı yapabiliyoruz. Fiyat bilgisi için 0212 241 48 93 no.lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.
adres:
Operatör Raif bey sok. Okandan apt.
No: 15 ( Şişli Etfal hastanesi
yanı – Bagozza mağazası karşısı)
Şişli / İstanbul

Tel : 0212- 241 48 93
GSM : 0532 2338773