İşleminiz gerçekleştiriliyor.. Lütfen bekleyiniz..
Jin. Op. Dr. Korkut Arslan

Jinekolog Operatör Doktor Korkut Arslan ilk ve orta öğrenimini istanbul ‘ da tamamlayarak 1992 yılında İstanbul Kabataş Erkek Lisesinden mezun oldu. 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesinden Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak ihtisasını tamamladı.İhtisası süresince Almanya ‘ da Köln Üniversitesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde ve Amerika ‘ da Wayne State Üniversitesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümünde çalışmalarda bulundu. Korkut Arslan 2005 yılından beri özel sektörde çalışmakla beraber 2010 yılından itibaren Şişli’de bulunan muayenehanesinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir…

Doktorunuza Danışın 0 533 134 87 73 0 542 239 87 73
Kızlık Zarınızı Diktirmeyi Mi Düşünüyorsunuz ? Sizde bir çok kadın gibi istemediğiniz veya sonrasında pişman olduğunuz bir cinsel ilişki sonucu bekaretinizi kaybetmiş olabilirsiniz. İleride kurmayı düşündüğünüz aile hayalini ve hatta piskolojinizi olumsuz etkileyecek böyle bir durumda, sizin tercihiniz kızlık zarınızı diktirerek bekaretinizi yenilemekten yana ise kafanızda bir çok soru işaretinin olması normaldir. Kızlık zarı dikimi sürecini 4 adımda anlattığımız yazıların bu süreçte aradığınız cevapları bulmaya yardımcı olacağını umuyoruz.
Kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorsanız bize ulaşın

Geçmişte isteğiniz dışında yaşadığınız veya sonrasında pişman olduğunuz cinsel ilişki sonucu bekaretinizi kaybetmiş olabilirsiniz. Böyle bir durumda kurmayı hayal ettiğiniz yuvanın önünde engel olan bekaret sorununa çözüm olarak kızlık zarı diktirmeyi düşünüyorsanız, sonrasında ilk ilişki ile kanamanın gerçekleşeceği 3 katlı flep tekniği ile yaptığımız kalıcı kızlık zarı dikimi ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için bize ulaşın.

  • Son teknoloji lazer ile sadece 15 dakikada
  • % 100 kanama garantisi
  • Hemen günlük hayatınıza dönebilirsiniz
  • Hijyenik ve güvenili muayenehane ortamı
  • Bilgileriniz kesinlikle gizli tutulur
  • 20.000'den fazla başarılı operasyon

Bizi Hastalarımızdan Dinleyin
Tüm Görüşleri Okuyun
Kızlık Zarı Dikimi Sizler için hazırladığımız ve kızlık zarı dikimi hakkında merak edilen sorulara cevaplar içeren yazılarımızı okumak ister misiniz ? Kızlık zarı dikimi hakkında öğrenmek istedikleriniz bu yazılarda.
Blog
0 533 134 87 73
korkuta@gmail.com